Executori bancari

Data: 26 ianuarie 2012   Ora: 10:39

Banca

Executor bancar

Departament

Contact

Alpha Bank

Rentea Ingrid

Litigii

0212092723

irentea@alphabank.ro

Anglo Romanian Bank

Bataila Vlad

Juridic

0212095989

Vlad.bataila@anglorom.ro

ATE Bank

Stanciu Janina

Juridic

0213030765

Janina.stanciu@atebank.ro

BCR

Visan Catalin

Juridic

0213149190-2347

Catalin.visan@bcr.ro

BCR

Patru Camelia Maria

Workout

0213149190-4730

Camelia.patru@bcr.ro

Bancpost

Paduraru Gabriela

 

Gabriela.paduraru@bancpost.ro

Banca CR Firenze

Andrei Talanga

Juridic

0372177549

Andrei.talanga@bancacrfirenze.ro

Banca Romaneasca

Iftime Catalin

Executori bancari

0213048195

Catalin.iftime@brom.ro

Banca Transilvania

Ana Bogdan

Centrul Regional Bucuresti

0212081032

Ana.bogdan@btrl.ro

Banca Transilvania

Maier Ioan

Corp Executori Bancari

0254301127

Ioan.maier@btrl.ro

Bank of Cyprus

Chiorean Ciprian

Juridic

0214099190

Ciprian.chiorean@ro.bankofcyprus

Banca Comerciala Carpatica

Cazan Horea

Juridic

0747045329

Horea.cazan@carpatica.ro

Banca Comerciala Carpatica

Santea Cosmin

Juridic

0746142440

Cosmin.santea@carpatica.ro

Banca Comerciala Carpatica

Bakos Alexandra

Juridic

0741269754

Alexandra.bakos@carpatica.ro

BLOM Bank France

Pop Diana

Juridic

0213027278

Diana.pop@blombank.ro

BRD Groupe Societe Generale

Fenoghen Liviu Vladimir

Risc

0724377680

Liviu-vladimir.fenoghen@brd.ro

BRD Groupe Societe Generale

Malanciuc Luminita

Risc

0722309945

Luminita,malanciuc@brd.ro

CEC Bank

Popa Ingrid

Serviciul Contencios

0213102554/int 16

Ingrid.popa@cec.ro

Citi Bank

Nicolae Dumitru

Executori bancari

0212035527

Nicolae.dumitru@citi.com

Citi Bank

Enache Anca

Juridic

0214553065

Anca.enache@citi.com

Credit Europe Bank

Tapu Alexandra

Juridic

0214064085

Alexandra.tapu@crediteurope.ro

Credit Europe Bank

Ioachim Flavius

Juridic

0214064067

Flavius.ioachim@crediteurope.ro

Creditcoop

Mircea Preda

Juridic

0214073710

Mircea.preda@creditcoop.ro

Emporiki Bank

Oroian Marius

Administrare si colectare creante

0214084970

Marius.oroian@emporiki.ro

Emporiki Bank

Gheorghiu Dan

Recuperare credite neperformante

0214084970

Dan.gheorghiu@emporiki.ro

Emporiki Bank

Sforaru Roxana

Recuperare credite neperformante

0214084947

Roxana.sforaru@emporiki.ro

EximBank

Tudor Barcau Elena

Juridic

0214053338

Elena.tudor@eximbank.ro

EximBank

Caloian Alina

Juridic

0214053326

Alina.caloian@eximbank.ro

Garanti Bank

Medianu Constantin

Divizia Juridic si Conformitate

0723320592

Constantin.medianu@garantibank.ro

ING Bank

Bucur Serban

Enforcement

0314067173

Serban.bucur@ing.ro

ING Bank

Nuta Petrica Sorin

Enforcement

Sorin.nuta@ing.ro

Intesa Sanpaolo

Barar Radu

Juridic

0257308265

Radu.barar@intesasanpaolo.ro

Intesa Sanpaolo

Berlo Cristian Ovidiu

Juridic

0257308311

Cristian.berlo@intesasanpaolo.ro

Leumi Bank

Dumitru Cristian

Recuperari creante

0751300015

Cristian.dumitru@leumi.ro

Libra Bank

Dumitru Sahlian

 

Dumitru.sahlian@librabank.ro

MKB Romexterra Bank

Chitescu Cornel

Juridic

0214051705

Cornel.chitescu@romexterra.ro

MKB Romexterra Bank

Marchidanu Iulian

Juridic

0214051705

Iulian.marchidanu@romexterra.ro

OTP Bank

Leonte Alexandru

Recuperare credite neperformante

0755000067

Alexandru.leonte@otpbank.ro

OTP Bank

Bicica Bogdan

Juridic

0755000180

Bogdan.bicica@otpbank.ro

Piraeus Bank

Octavian Marcu

Workout and Restructuring

0213036971

Octavian.marcu@piraeusbank.ro

Procredit Bank

Neagu Ionel

Juridic

0212016054

Ionel.neagu@procreditbank.ro

Procredit Bank

Marin Cristian

Juridic

0212016008

Cristian.marin@procreditbank.ro

Romanian International Bank (RIB)

Arapu Aurelia

Avizare Contencios

0213189515 int 114

Aura.arapu@roib.ro

Raiffeisen Bank

Dinu Ilie

Corp Executori Bancari

0213062692

Ilie.dinu@rzb.ro

Romanian International Bank (RIB)

Danga Liliana

Corp Executori Bancari

0213189515 int 12

Liliana.danga@roib.ro

Unicredit Tiriac Bank

Cotiga Mircea

Recuperari si preventia fraudelor

0213085752

Mircea.cotiga@unicredit.to

Unicredit Tiriac Bank

Mazilu Cristinel

Juridic

0212001170

Cristinel.mazilu@unicredit.ro

Volksbank

Mocanu Annemari

Bank Executory Body

0212060276

Annemari.mocanu@volksbank.ro

Volksbank

Zapan Marius

Bank Executory Body

0212060276

Marius.zapan@volksbank.ro

   
  • Credite


    Compara »
  • Depozite la Termen


    Compara »



    Stiri ultima ora