Curtea de Conturi

 

Curtea de Conturi a Romaniei

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:39

Structura centralaciteste mai mult

Camera de conturi Alba

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:40

Adresa: Str. Regina Maria nr. 14. Alba Iulia Telefon: 0258.811.104   Fax: 0258.813.549          Email: ccalba@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Arad

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:42

Adresa: B-dul General Dragalina nr. 10, Arad Telefon: 0257.281.979   Fax: 0257.280.649             Email: ccarad@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Arges

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:43

Adresa: Str. Maior Sontu (I.C. Bratianu) nr.2. Pitesti Telefon: 0248.210.666   Fax: 0248.223.558       Email: ccarges@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Bacau

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:44

Adresa: Str. Nicolae Balcescu nr.5, Bacau Telefon: 0234.510.025   Fax: 0234.576.722                Email: ccbacau@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Bihor

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:46

Adresa: Str. Mihai Eminescu nr.2, Oradea Telefon: 0259.418.938   Fax: 0259.418.938           Email: ccbihor@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Bistrita Nasaud

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:47

Adresa: Str. Gh. Sincai nr.22, Bistrita Telefon: 0263.236.534 ; 0263.236.535   Fax: 0263.233.264        Email: ccbistritanasaud@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Botosani

Data: 16 iunie 2011   Ora: 14:49

Adresa: Str. Unirii nr. 16D, Botosani Telefon: 0231.517.252 ; 0231.510.499   Fax: 0231.518.390             Email: ccbotosani@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Bucuresti

Data: 16 iunie 2011   Ora: 15:07

Adresa: Str. Georges Clemenceau nr.3, Bucuresti Telefon: 021.312.1464 / 021.312.0367   Fax: 021.312.3278                 Email: ccbucuresti@rcc.rociteste mai mult

Camera de conturi Brasov

Data: 16 iunie 2011   Ora: 15:02

Adresa: Str. Piata Enescu nr.3, Brasov Telefon: 0268.475.583   Fax: 0268.472.225 Email: ccbrasov@rcc.rociteste mai mult