Euro continua sa se deprecieze pe pietele internationale
credite nevoi personale
credite imobiliare
credite auto
leasing auto romania
carduri credit
alte credite
Data: 24 martie 2010 Ora: 07:53
In jurul orei 7:00 GMT (9:00, ora Romaniei), euro era cotat cu 1,3429 dolari, fata de 1,3496 dolari marti seara.
Dimineata devreme, in jurul orei 7:10, ora Romaniei, euro a atins o cotatie de 1,3407 dolari, cotatie minima din 8 mai 2009.
In fata monedei japoneze, euro era de asemenea pe o panta de depreciere, fiind cotat dimineata cu 121,59 yeni, comparativ cu 122,04 yeni marti seara.
Dealerii din piata sunt prudenti inainte de reuniunea de joi si vineri a liderilor Uniunii Europene, de la Bruxelles, la care criza bugetara a Greciei se va afla in centrul dezbaterilor, chiar daca tema anuntata este strategia economica a UE pe urmatorii 10 ani.
Potrivit ultimelor relatari ale presei europene, liderii UE ar fi aproape de un compromis ce presupune un mecanism de sustinere a Greciei impreuna cu Fondul Monetar International (FMI).
Comentarii
-
Credite
Acces Rapid
Publicitatea Programatica pe Ecrane Digitale: Evolutia DOOH in 2025
Ce este Publicitatea Programatică pe Ecrane Digitale? Publicitatea programatică pe ecrane digitale utilizează algoritmi și platforme automatizate pentru a cumpăra și afișa anunțuri pe ecrane LED în timp real. ... citeste mai mult
Acord bani & Imprumut - Informatii pentru a lua decizia optima
Vă luptați să scăpați de datorii? Negocierea unui acord de împrumut de bani poate fi o modalitate excelentă de a ieși din ... citeste mai mult
Cum aleg companiile torturile potrivite pentru evenimente corporate
O aniversare de firmă, o lansare de produs, o întâlnire cu partenerii sau o petrecere internă transmite ceva despre cultura ... citeste mai mult
