Delegatia FMI viziteaza castelele Bran si Peles, intr-o excursie privata

Delegatia FMI viziteaza castelele Bran si Peles, intr-o excursie privata
Stire oferita de: Stire oferita de Ziare.com

Data: 24 octombrie 2010   Ora: 10:54

Membrii delegatiei FMI se afla duminica in zona Valea Prahovei si Brasov pentru a vizita mai multe obiective turistice, printre care Castele Bran si Peles.

Excursia oficialilor FMI nu este una oficiala si este platita din bugetul propriu al fiecarui membru al delegatiei, potrivit Adevarul.

"Pentru echipa FMI este bine sa vada si alte parti frumoase ale Romaniei, sa vada cum merg economia, agricultura si constructiile si in alte parti, in afara Bucurestiului", au afirmat surse guvernamentale.

Delegatia FMI va vizita Valea Prahovei cu un microbuz inchiriat, care va pleca duminica dimineata din Bucuresti si se va intoarce in aceeasi zi, seara.
 
 
Abonare newsletter
0 comentarii
- Adauga


 

Comentarii


0
  • Credite


    Compara »
  • Depozite la Termen


    Compara »



Ultima Ora

Publicitatea Programatica pe Ecrane Digitale: Evolutia DOOH in 2025

Ce este Publicitatea Programatică pe Ecrane Digitale? Publicitatea programatică pe ecrane digitale utilizează algoritmi și platforme automatizate pentru a cumpăra și afișa anunțuri pe ecrane LED în timp real. ... citeste mai mult



Advertorial

Acord bani & Imprumut - Informatii pentru a lua decizia optima

Vă luptați să scăpați de datorii? Negocierea unui acord de împrumut de bani poate fi o modalitate excelentă de a ieși din ... citeste mai mult





Articolul Saptamanii

Achizitii rapide de carti pentru cei care vor sa isi valorifice biblioteca

Poate fi vorba despre o mutare, despre reorganizarea locuinței, despre cărți moștenite sau despre dorința de a elibera spațiu fără ca ... citeste mai mult