Soferii protesteaza in fata Parlamentului: Cu zero accidente, tarife RCA demente!

Soferii protesteaza in fata Parlamentului: Cu zero accidente, tarife RCA demente!
Stire oferita de: Stire oferita de Ziare.com

Data: 2 decembrie 2014   Ora: 13:56

Peste o suta de oameni protesteaza, marti, in fata Palatului Parlamentului din Bucuresti, fiind nemultumiti de majorarea politei RCA anuntata pentru anul viitor.

Ei nu sunt de acord cu faptul ca Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF) a impus masuri noi care vor duce la scumpirea tarifelor cu 30%.

Protestatarii cer demisia sefului institutiei, Misu Negritoiu.

"Cu zero accidente, tarife RCA demente", este unul dintre mesajele scrise pe un afis al manifestantilor, informeaza Realitatea Tv.

Cu cat s-au scumpit politele RCA de la inceputul anului


Sursa: Captura Realitatea Tv

Membrii Asociatiei Societatilor de Service Auto Independente si Transportatorii Auto, care au.....citeste mai mult
 
 
Abonare newsletter
0 comentarii
- Adauga


 

Comentarii


0
  • Credite


    Compara »
  • Depozite la Termen


    Compara »



Ultima Ora

Publicitatea Programatica pe Ecrane Digitale: Evolutia DOOH in 2025

Ce este Publicitatea Programatică pe Ecrane Digitale? Publicitatea programatică pe ecrane digitale utilizează algoritmi și platforme automatizate pentru a cumpăra și afișa anunțuri pe ecrane LED în timp real. ... citeste mai mult



Advertorial

Acord bani & Imprumut - Informatii pentru a lua decizia optima

Vă luptați să scăpați de datorii? Negocierea unui acord de împrumut de bani poate fi o modalitate excelentă de a ieși din ... citeste mai mult





Articolul Saptamanii

Achizitii rapide de carti pentru cei care vor sa isi valorifice biblioteca

Poate fi vorba despre o mutare, despre reorganizarea locuinței, despre cărți moștenite sau despre dorința de a elibera spațiu fără ca ... citeste mai mult