Curs euro-leu: Dolarul o ia la vale, euro creste usor
credite nevoi personale
credite imobiliare
credite auto
leasing auto romania
carduri credit
alte credite
Stire oferita de:
Data: 7 ianuarie 2016 Ora: 15:29
Euro s-a apreciat, joi, in timp ce dolarul a avut parte de o scadere semnificativa.
Moneda unica a fost cotata de Banca Nationala a Romaniei la 4,5275 lei/unitate, in crestere cu 0,13% fata de sedinta precedenta.
Pe de alta parte, dolarul american a ajuns la 4,1747 lei/unitate, dupa un declin de 0,93% comparativ cu ziua anterioara.
Francul elvetian a coborat, joi, de la 4,1723 lei/unitate la 4,1665 lei/unitate, iar aurul s-a scumpit de la 146,9308 lei/gram la 147,0450 lei/gram.
C.P...citeste mai mult
Comentarii
-
Credite
Acces Rapid
Ultima Ora
Publicitatea Programatica pe Ecrane Digitale: Evolutia DOOH in 2025
Ce este Publicitatea Programatică pe Ecrane Digitale? Publicitatea programatică pe ecrane digitale utilizează algoritmi și platforme automatizate pentru a cumpăra și afișa anunțuri pe ecrane LED în timp real. ... citeste mai mult
Advertorial
Acord bani & Imprumut - Informatii pentru a lua decizia optima
Vă luptați să scăpați de datorii? Negocierea unui acord de împrumut de bani poate fi o modalitate excelentă de a ieși din ... citeste mai mult
Articolul Saptamanii
Cum aleg companiile torturile potrivite pentru evenimente corporate
O aniversare de firmă, o lansare de produs, o întâlnire cu partenerii sau o petrecere internă transmite ceva despre cultura ... citeste mai mult
