Credit Europe Bank ieftineste creditele

Credit Europe Bank ieftineste creditele Data: 23 aprilie 2010   Ora: 16:15

Credit Europe Bank a ajustat, incepand cu data de 15 aprilie, dobanzile la creditele imobiliare si cele de nevoi personale.

Astfel, rata dobanzii la creditele imobiliare (CreditAvantaj Imobiliar) in euro s-a redus la 7.5%, fixa in primul an, apoi variabila EURIBOR 6 luni plus 6.5%.

In cazul creditelor de nevoi personale cu asigurare de risc financiar (CreditAvantaj Instant si CreditAvantaj Instant Auto), rata dobanzii s-a diminuat la 8.9% in primul an, apoi variabila EURIBOR 6 luni + 10.9% pentru creditele in euro, respectiv 15% in primul an, apoi variabila ROBOR 6 luni + 6.5% pentru creditele in lei.

 
 
 
 
 

 
 
Abonare newsletter
0 comentarii
- Adauga


Stiri Credite Imobiliare


Comentarii


0
  • Credite


    Compara »
  • Depozite la Termen


    Compara »



Ultima Ora

Publicitatea Programatica pe Ecrane Digitale: Evolutia DOOH in 2025

Ce este Publicitatea Programatică pe Ecrane Digitale? Publicitatea programatică pe ecrane digitale utilizează algoritmi și platforme automatizate pentru a cumpăra și afișa anunțuri pe ecrane LED în timp real. ... citeste mai mult



Advertorial

Acord bani & Imprumut - Informatii pentru a lua decizia optima

Vă luptați să scăpați de datorii? Negocierea unui acord de împrumut de bani poate fi o modalitate excelentă de a ieși din ... citeste mai mult





Articolul Saptamanii

Cum aleg companiile torturile potrivite pentru evenimente corporate

O aniversare de firmă, o lansare de produs, o întâlnire cu partenerii sau o petrecere internă transmite ceva despre cultura ... citeste mai mult